Artikelcode (SKU): 679943 SKU leverancier: PFEVTG001008002403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679943
EAN 5410439437431
SKU leverancier PFEVTG001008002403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 240 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM