Artikelcode (SKU): 679944 SKU leverancier: PFEVTG001008002603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679944
EAN 5410439437448
SKU leverancier PFEVTG001008002603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 260 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM