Artikelcode (SKU): 679945 SKU leverancier: PFEVTG001008002803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679945
EAN 5410439437455
SKU leverancier PFEVTG001008002803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 280 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM