Artikelcode (SKU): 679946 SKU leverancier: PFEVTG001008003003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679946
EAN 5410439437462
SKU leverancier PFEVTG001008003003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 300 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM