Artikelcode (SKU): 679947 SKU leverancier: PFEVTG001008003203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679947
EAN 5410439437479
SKU leverancier PFEVTG001008003203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 320 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM