Artikelcode (SKU): 679948 SKU leverancier: PFEVTG001008003403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679948
EAN 5410439437486
SKU leverancier PFEVTG001008003403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 340 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM