Artikelcode (SKU): 679949 SKU leverancier: PFEVTG001008003603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679949
EAN 5410439437493
SKU leverancier PFEVTG001008003603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 360 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM