Artikelcode (SKU): 679950 SKU leverancier: PFEVTG001008003803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679950
EAN 5410439437509
SKU leverancier PFEVTG001008003803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 380 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM