Artikelcode (SKU): 679951 SKU leverancier: PFEVTG001008004003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679951
EAN 5410439437516
SKU leverancier PFEVTG001008004003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 400 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM