Artikelcode (SKU): 130332 SKU leverancier: PFWVTG001005001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130332
EAN 5410439376129
SKU leverancier PFWVTG001005001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 5 MM