Artikelcode (SKU): 130333 SKU leverancier: PFWVTG001005001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130333
EAN 5410439376136
SKU leverancier PFWVTG001005001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 5 MM