Artikelcode (SKU): 130338 SKU leverancier: PFWVTG001006001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130338
EAN 5410439376181
SKU leverancier PFWVTG001006001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM