Artikelcode (SKU): 130339 SKU leverancier: PFWVTG001006001103
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130339
EAN 5410439376198
SKU leverancier PFWVTG001006001103
Merk PGB FASTENERS
Lengte 110 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM