Artikelcode (SKU): 130340 SKU leverancier: PFWVTG001006001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130340
EAN 5410439376204
SKU leverancier PFWVTG001006001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM