Artikelcode (SKU): 130341 SKU leverancier: PFWVTG001006001303
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130341
EAN 5410439376211
SKU leverancier PFWVTG001006001303
Merk PGB FASTENERS
Lengte 130 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM