Artikelcode (SKU): 130342 SKU leverancier: PFWVTG001006001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130342
EAN 5410439376228
SKU leverancier PFWVTG001006001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM