Artikelcode (SKU): 130343 SKU leverancier: PFWVTG001006001503
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130343
EAN 5410439376235
SKU leverancier PFWVTG001006001503
Merk PGB FASTENERS
Lengte 150 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM