Artikelcode (SKU): 130344 SKU leverancier: PFWVTG001006001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130344
EAN 5410439376242
SKU leverancier PFWVTG001006001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM