Artikelcode (SKU): 130345 SKU leverancier: PFWVTG001006001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130345
EAN 5410439376259
SKU leverancier PFWVTG001006001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM