Artikelcode (SKU): 130346 SKU leverancier: PFWVTG001006002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130346
EAN 5410439376266
SKU leverancier PFWVTG001006002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM