Artikelcode (SKU): 169460 SKU leverancier: HAWVTG001005001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169460
EAN 5410439010726
SKU leverancier HAWVTG001005001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 5 MM