Artikelcode (SKU): 169461 SKU leverancier: HAWVTG001005001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169461
EAN 5410439010733
SKU leverancier HAWVTG001005001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 5 MM