Artikelcode (SKU): 169466 SKU leverancier: HAWVTG001006001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169466
EAN 5410439010825
SKU leverancier HAWVTG001006001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM