Artikelcode (SKU): 169467 SKU leverancier: HAWVTG001006001103
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169467
EAN 5410439010870
SKU leverancier HAWVTG001006001103
Merk PGB FASTENERS
Lengte 110 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM