Artikelcode (SKU): 169468 SKU leverancier: HAWVTG001006001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169468
EAN 5410439010887
SKU leverancier HAWVTG001006001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM