Artikelcode (SKU): 169469 SKU leverancier: HAWVTG001006001303
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169469
EAN 5410439010894
SKU leverancier HAWVTG001006001303
Merk PGB FASTENERS
Lengte 130 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM