Artikelcode (SKU): 169470 SKU leverancier: HAWVTG001006001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169470
EAN 5410439010900
SKU leverancier HAWVTG001006001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM