Artikelcode (SKU): 169471 SKU leverancier: HAWVTG001006001503
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169471
EAN 5410439010924
SKU leverancier HAWVTG001006001503
Merk PGB FASTENERS
Lengte 150 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM