Artikelcode (SKU): 169472 SKU leverancier: HAWVTG001006001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169472
EAN 5410439010993
SKU leverancier HAWVTG001006001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM