Artikelcode (SKU): 169473 SKU leverancier: HAWVTG001006001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169473
EAN 5410439011402
SKU leverancier HAWVTG001006001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM