Artikelcode (SKU): 169474 SKU leverancier: HAWVTG001006002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169474
EAN 5410439011457
SKU leverancier HAWVTG001006002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM