PD4850 Duct tape 2200 - zilver 48mm x 50m
PD4850 Duct tape 2200 - zilver 48mm x 50m
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 841644 |
| EAN | 5425014225525 |
| SKU leverancier | PD7550 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 50 m |
| Kleur | Zilver RAL 9010 |
| Breedte | 75 MM |
| Dikte | 0,2 MM |
| Artikelcode (SKU) | 841644 |
| EAN | 5425014225525 |
| SKU leverancier | PD7550 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 50 m |
| Kleur | Zilver RAL 9010 |
| Breedte | 75 MM |
| Dikte | 0,2 MM |
| Temperatuurbestendigheid | 60 (kortstondig tot 70) |
| Treksterkte | 85 N/25 mm |
| Verpakkingseenheid | 12 stuks |
| Drager | Weving met pe coating |
| Kleefkracht | 14 N/25 mm |
| Kleefstof | Natuurlijk rubber |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw