- Hoogste kwaliteit Gaffer Tape
- Audiovisuele toepassingen: ideaal voor fixeren en afplakken van snoeren en kabels
- Hoge kleefkracht, gemakkelijk afscheurbaar
- Gemakkelijk te verwijderen, laat geen lijmresten na
| Artikelcode (SKU) | 177196 |
| EAN | 5425014223873 |
| SKU leverancier | AB10050 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 50 m |
| Kleur | Zwart RAL 9010 |
| Breedte | 100 MM |
| Dikte | 0,3 MM |
| Artikelcode (SKU) | 177196 |
| EAN | 5425014223873 |
| SKU leverancier | AB10050 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 50 m |
| Kleur | Zwart RAL 9010 |
| Breedte | 100 MM |
| Dikte | 0,3 MM |
| Temperatuurbestendigheid | 60 (kortstondig tot 80) |
| Treksterkte | 195 N/25 mm |
| Verpakkingseenheid | 12 stuks |
| Drager | Weving met pe coating |
| Kleefkracht | 9 N/25 mm |
| Kleefstof | Natuurlijk rubber |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw