| Artikelcode (SKU) | 817604 |
| EAN | 1110519760179 |
| SKU leverancier | 18008050 |
| Merk | WOODFIELD |
| Lengte | 50 m |
| Kleur | Grijs RAL 9010 |
| Breedte | 48 MM |
| Gebruik | Binnen & buiten |
| Artikelcode (SKU) | 817604 |
| EAN | 1110519760179 |
| SKU leverancier | 18008050 |
| Merk | WOODFIELD |
| Lengte | 50 m |
| Kleur | Grijs RAL 9010 |
| Breedte | 48 MM |
| Gebruik | Binnen & buiten |
| Kleefkracht | Hoog N/25 mm |
| Ondergronden | Alle |
| Schoon verwijderbaar | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw