PW3850 Masking 4800 Delicate Surfaces - paars 36mm x 50m
PW3850 Masking 4800 Delicate Surfaces - paars 36mm x 50m
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 176514 |
| EAN | 5425014229462 |
| SKU leverancier | PW2550 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 50 m |
| Kleur | Paars RAL 9010 |
| Breedte | 24 MM |
| Dikte | 0,08 MM |
| Artikelcode (SKU) | 176514 |
| EAN | 5425014229462 |
| SKU leverancier | PW2550 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 50 m |
| Kleur | Paars RAL 9010 |
| Breedte | 24 MM |
| Dikte | 0,08 MM |
| Temperatuurbestendigheid | 60 |
| Treksterkte | 80 N/25 mm |
| Verpakkingseenheid | 36 stuks |
| Drager | Washipapier |
| Kleefkracht | 2,55 N/25 mm |
| Kleefstof | Acrylaat |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw