- Bescherming tegen uitglijden op gladde oppervlakken
- Geschikt voor zowel industriële toepassingen als voor thuisgebruik
- Hoge kleefkracht
- Bestand tegen olie en water
- Zowel voor binnen- als buitengebruik
| Artikelcode (SKU) | 177204 |
| EAN | 5425014225228 |
| SKU leverancier | SY5018 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 18 m |
| Kleur | Zwart/geel RAL 9010 |
| Breedte | 50 MM |
| Dikte | 0,90 MM |
| Artikelcode (SKU) | 177204 |
| EAN | 5425014225228 |
| SKU leverancier | SY5018 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 18 m |
| Kleur | Zwart/geel RAL 9010 |
| Breedte | 50 MM |
| Dikte | 0,90 MM |
| Temperatuurbestendigheid | 50 |
| Treksterkte | > 40 N/25 mm |
| Verpakkingseenheid | 12 stuks |
| Drager | Pvc |
| Kleefkracht | 15 N/25 mm |
| Kleefstof | Acrylaat op solventbasis |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw