- Gekleurde markeringstape, voor belijning van vloeren, markering van leidingen, etc.
| Artikelcode (SKU) | 177200 |
| EAN | 5425014220261 |
| SKU leverancier | LR5033 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 33 m |
| Kleur | Rood RAL 9010 |
| Breedte | 48 MM |
| Dikte | 0,15 MM |
| Artikelcode (SKU) | 177200 |
| EAN | 5425014220261 |
| SKU leverancier | LR5033 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 33 m |
| Kleur | Rood RAL 9010 |
| Breedte | 48 MM |
| Dikte | 0,15 MM |
| Temperatuurbestendigheid | 80 |
| Treksterkte | 59 N/25 mm |
| Verpakkingseenheid | 36 stuks |
| Drager | Pvc |
| Kleefkracht | 4,4 N/25 mm |
| Kleefstof | Rubber |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw