- Gaat tot 3x langer mee dan de gangbare tape
- Duurzaam
- Slijtvast
- Hecht goed op bijna alle ondergronden
- Bestand tegen loop en werkverkeer, inclusief vorklift verkeer
- Is direct na aanbrengen te belopen
| Artikelcode (SKU) | 168628 |
| EAN | 5425014229707 |
| SKU leverancier | TY5033 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 33 m |
| Kleur | Geel RAL 9010 |
| Breedte | 48 MM |
| Dikte | 0,2 MM |
| Artikelcode (SKU) | 168628 |
| EAN | 5425014229707 |
| SKU leverancier | TY5033 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 33 m |
| Kleur | Geel RAL 9010 |
| Breedte | 48 MM |
| Dikte | 0,2 MM |
| Temperatuurbestendigheid | 80 |
| Treksterkte | 78,5 N/25 mm |
| Verpakkingseenheid | 24 stuks |
| Drager | Pvc |
| Kleefkracht | 3 N/25 mm |
| Kleefstof | Rubber |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw