- Tapijttape vervaardigd uit weefsel
- Geschikt voor de meeste tapijtsoorten
- Voor tijdelijk gebruik op beurzen en evenementen
- Schoon verwijderbaar zonder lijmresten op de meeste ondergronden
- Geschikt voor ruwe oppervlakken
- Met de hand afscheurbaar
| Artikelcode (SKU) | 168615 |
| EAN | 5425014229387 |
| SKU leverancier | EX3825 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 25 m |
| Kleur | Transparant RAL 9010 |
| Breedte | 38 MM |
| Dikte | 0,23 MM |
| Artikelcode (SKU) | 168615 |
| EAN | 5425014229387 |
| SKU leverancier | EX3825 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 25 m |
| Kleur | Transparant RAL 9010 |
| Breedte | 38 MM |
| Dikte | 0,23 MM |
| Temperatuurbestendigheid | 75 |
| Treksterkte | 80 N/25 mm |
| Verpakkingseenheid | 30 stuks |
| Drager | Katoenweving |
| Kleefkracht | 10 tot 20 N/25 mm |
| Kleefstof | Synthetisch rubber |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw