- Afdichtingsband met hoge kleefkracht
- Geschikt voor diverse toepassingen en reparaties
- Uitstekende afdichtingseigenschappen en sterk aanpassingsvermogen
- Binnen- en buitengebruik
- Waterproof en weerbestendig
| Artikelcode (SKU) | 173766 |
| EAN | 5425014227277 |
| SKU leverancier | PS3802 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 1,5 m |
| Kleur | Semi-transparant RAL 9010 |
| Breedte | 38 MM |
| Dikte | 1 MM |
| Artikelcode (SKU) | 173766 |
| EAN | 5425014227277 |
| SKU leverancier | PS3802 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 1,5 m |
| Kleur | Semi-transparant RAL 9010 |
| Breedte | 38 MM |
| Dikte | 1 MM |
| Temperatuurbestendigheid | 70 |
| Treksterkte | 37,5 N/25 mm |
| Verpakkingseenheid | 20 stuks |
| Drager | Acrylschuim |
| Kleefkracht | 100 N/25 mm |
| Kleefstof | Acrylaat |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw