| Artikelcode (SKU) | 809083 |
| EAN | 1110519761749 |
| SKU leverancier | 18001005 |
| Merk | WOODFIELD |
| Lengte | 33 m |
| Kleur | Oranje RAL 9010 |
| Breedte | 50 MM |
| Gebruik | Binnen & buiten |
| Artikelcode (SKU) | 809083 |
| EAN | 1110519761749 |
| SKU leverancier | 18001005 |
| Merk | WOODFIELD |
| Lengte | 33 m |
| Kleur | Oranje RAL 9010 |
| Breedte | 50 MM |
| Gebruik | Binnen & buiten |
| Kleefkracht | Hoog N/25 mm |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw