| Artikelcode (SKU) | 825848 |
| EAN | 5414729184340 |
| SKU leverancier | 2010145230B08830044 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 210 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | slim fit |
| Stof materiaal | PACOSPA30 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 825850 | Maat | 48 | Kleur | NACHTBLAUW | op voorraad | €95,95 (incl. btw) | |
| | SKU | 825851 | Maat | 50 | Kleur | NACHTBLAUW | op voorraad | €95,95 (incl. btw) | |
| | SKU | 825852 | Maat | 52 | Kleur | NACHTBLAUW | niet op voorraad | €95,95 (incl. btw) | |
| | SKU | 825890 | Maat | 52 | Kleur | NACHTBLAUW | niet op voorraad | €95,95 (incl. btw) | |
| | SKU | 825853 | Maat | 54 | Kleur | NACHTBLAUW | niet op voorraad | €95,95 (incl. btw) | |
| | SKU | 825854 | Maat | 56 | Kleur | NACHTBLAUW | niet op voorraad | €95,95 (incl. btw) | |
| | SKU | 825855 | Maat | 58 | Kleur | NACHTBLAUW | niet op voorraad | €95,95 (incl. btw) | |
| | SKU | 825856 | Maat | 60 | Kleur | NACHTBLAUW | niet op voorraad | €95,95 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 825848 |
| EAN | 5414729184340 |
| SKU leverancier | 2010145230B08830044 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 210 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | slim fit |
| Stof materiaal | PACOSPA30 |
| Compositie | 62%PA/29%COT/9%EL |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Open achterzak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Gereedschap opberging | D-ring |
| Sluiting type | veiligheidszak met ritssluiting, verborgen haaksluiting met drukknoop en rits |
| Reflecterende elementen | reflecterende details |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Verplaatste naden | tweenaaldstiksel |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw