Artikelcode (SKU): 562868 SKU leverancier: 3916-115-10P-CE
Specificaties
Artikelcode (SKU) 562868
EAN 7314150455348
SKU leverancier 3916-115-10P-CE
Merk BAHCO
Gewicht 95 G
Hoogte 10 MM
Dikte 1,2 MM
Diameter 115 mm in
Snijdend materiaal KERAMIEK (EXTRA)
Buitenste diameter 115 MM
Doorsnede 22,23 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Slijpschijf, diamant, voor keramiek en tegels, 115 x 1.2 x 22.23 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: