- Verlengstukken, 1/2"
- Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
- Hoogglans gepolijst
- ISO 3316 / 1174
- DIN 3122 / 3123 / 3120; UNE 16511
- SB: per stuk verpakt op informatieve kunststof ophangkaart
| Artikelcode (SKU) | 566484 |
| EAN | 7314150469284 |
| SKU leverancier | 8160-5 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 125 mm in |
| Gewicht | 185 G |
| Totale lengte | 125 mm MM |
| Diameter | 16.5 mm in |
| Artikelcode (SKU) | 566484 |
| EAN | 7314150469284 |
| SKU leverancier | 8160-5 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 125 mm in |
| Gewicht | 185 G |
| Totale lengte | 125 mm MM |
| Diameter | 16.5 mm in |
| BETMS laser markering | 125 mm |
| Certificaten | ISO 2725/1174 / DIN 3124/3120 |
| Dop breedte | 24,9 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw