Artikelcode (SKU): 571578 SKU leverancier: NS234-16-200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 571578
EAN 7314150356423
SKU leverancier NS234-16-200
Merk BAHCO
Lengte 200 mm MM
Gewicht 340 G
Diameter 16.4 mm MM
Aandrijfvierkant " 1/2" TPI
BETMS laser markering 1/2"x200 mm
Certificaten ISO 3316 / DIN 3123
Dop breedte 25 MM
Binnenvierkant 1/2
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Verloopstuk, 1/2" tot 1/2", vonkvrij, aluminium brons, 200 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: