Artikelcode (SKU): 682101 SKU leverancier: HAEVTG001008003203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682101
EAN 5410439472883
SKU leverancier HAEVTG001008003203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 320 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM