Artikelcode (SKU): 682102 SKU leverancier: HAEVTG001008003403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682102
EAN 5410439472890
SKU leverancier HAEVTG001008003403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 340 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM