Artikelcode (SKU): 682103 SKU leverancier: HAEVTG001008003603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682103
EAN 5410439472906
SKU leverancier HAEVTG001008003603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 360 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM