Artikelcode (SKU): 682104 SKU leverancier: HAEVTG001008003803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682104
EAN 5410439472913
SKU leverancier HAEVTG001008003803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 380 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM