Artikelcode (SKU): 682105 SKU leverancier: HAEVTG001008004003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682105
EAN 5410439472920
SKU leverancier HAEVTG001008004003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 400 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM